Restaurace s domácí kuchyní

Hotelová restaurace s kapacitou 80 míst, je otevřená po celý den. K dispozici je vám také po celou otevírací dobu bar s 20 místy u stolu a salonek s 25 místy.


Snídaně se podávají zpravidla od 7:00 – 10:00
formou švédských stolů
výběrem z jídelního lístku (méně než 5 ubytovaných hostů)


Obědy v pracovní dny formou výběru z menu – od 11:00 – 14:00 nebo individuálně výběrem z jídelního lístku


Večeře se podávají zpravidla do 21:00, ale žádného hosta nenecháme o hladu. Při nahlášeném pozdním příjezdu je možno připravit studené občerstvení dle domluvy a toto zanechat na pokoji.
K příjemné náladě přispěje sklenka výborného vína z naší vinotéky nebo půllitr vychlazeného točeného piva. V nabídce máme Radegast včetně nealkoholického točeného Birellu a Plzeňskou dvanáctku. Pro děti je k dispozici dětská stolička a hrací koutek.


K naší dlouholeté tradici kromě krajových specialit, patří příprava jídel z pohanky, dodávané od mlynáře Šmajstrly z nedalekého mlýna, který zpracovává pohanku již několik generací.


Specializujeme se také na bezlepkovou stravu, není pro nás problém připravit vám jakoukoliv dietu.


 

Dodavatel masa a masných výrobků:

Od června tohoto roku bereme maso a masné výrobky pouze od malokapacitních jatek Machač, které nabízí celý sortiment vepřového a hovězího masa. Kvalita dodávaného vepřového masa má základ v šetrném zpracování vstupních komodit (tedy vepřového a hovězího žíru), které po prvotním zpracování putují do chladírny, kde se postupně čtyřiadvacet hodin chladí a vyzrávají. Neopomenutelnou skutečností je i nejvyší kvalita vepřového žíru od Veterinární a farmaceutické univerzity Brno - Školní statek Nový Jičín, jejichž vyšlechtěný chov a optimální krmné dávky zaručují maso nejvyšší bonity.

Tento dodavatel je sice dražší než ostatní velkoobchody, ale věříme, že naši strávníci ocení kvalitu. 

 


Otevírací doba restaurace:

pondělí - čtvrtek: 10:30 - 22:00, provoz kuchyně do 21:00

pátek  a sobota:   10:30 - 23:00, provoz kuchyně do 21:00

neděle:                10:30 - 20:00, provoz kuchyně do 19:00


Jídelní lístek ke stažení v .pdf


 

Váš dojem z návštěvy restaurace